Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Zdrowie i uroda

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 26.04.2014

Nasz salon kosmetyczny oferuje usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Specjalizacja w wielu wąskich dziedzinach pozwala nam zapewnić kompleksowe oraz profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej oraz pełną gamę najnowszych środków, które mają na celu spowolnienie starzenia. W naszym salonie oprócz masaży i zabiegów body health zapewniamy również kompleksowe odchudzanie z wykorzystaniem metod dostosowanych do indywidualnych preferencji naszych klientów. Zatrudniamy najlepszych stylistów i fryzjerów.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 26.04.2014

W ramach naszej oferty zapewniamy realizację zabiegów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej. Nasze usługi kierowane do mężczyzn obejmują miedzy innymi zabiegi nawilżania skóry dla mężczyzn. Pozwalają ona na uelastycznienie i regenerację skóry drażnionej mechanicznie podczas codziennego golenia. Wykonujemy zabiegi oczyszczająco-dotleniające dla mężczyzn, które przeznaczone są do pielęgnacji skóry zmęczonej, zestresowanej, niedotlenionej i szarej, a które pozwalają na zapewnienie skórze zastrzyku energii dzięki czemu staje się ona pełna blasku i zdrowego wyglądu.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 26.04.2014

Powstały w dwutysięcznym roku salon urody Aspasja od lat dba o piękno i zdrowie swoich klientek i klientów w różnym wieku. Bazując na doskonałych kosmetykach, nowoczesnych urządzeniach i najnowszych technikach pracy specjaliści z salonu wsłuchują się w potrzeby i oczekiwania kobiet i mężczyzn, którzy odwiedzają Aspasję. Świadczone w salonie usługi pielęgnacyjne, odmładzające, wyszczuplające i relaksujące sprawiają, że odwiedzający nie tylko wyglądają pięknie, młodziej, ale są również zrelaksowani i zadowoleni.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 26.04.2014

Salon kosmetyczny i SPA Aspasja to miejsce, w którym każda kobieta będzie miała możliwość poczuć się pięknie. Zadbają o nią wyspecjalizowani w swojej pracy kosmetolodzy, co do których będzie można mieć całkowite zaufanie. Na terenie Łodzi nie ma drugiego takiego miejsca, które byłoby aż tak nastawione na kompleksowość zabiegów estetycznych. Można tam liczyć na najnowsze środki, które zapobiegać będą starzeniu się skóry. Dzięki temu też każda kobieta będzie czuć się tam dobrze.

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 28.07.2015
Działanie przeciwłojotokowe oraz przeciwzaskórnikowe posiada żel Benzacne, który powinno się stosować w przypadku trądziku pospolitego. Jest to żel wyprodukowany przez firmę Takeda Pharma Sp. z o.o., producenta już od dawna znanego na polskim rynku. Na stronie benzacne.pl można zapoznać się ze wszystkimi informacjami odnośnie tego specyfiku dzięki czemu nabierze się większego zaufania, iż warto go wybrać. Osoby zmagające się z trądzikiem bez wątpienia powinny go wybrać i stosować regularnie.
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
Nasza oferta to sprzedaż internetowa sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego, produktów higienicznych, sprzętu medycznego. Sprawne, bezproblemowe i wygodne zakupy w sklepie Radmar, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Sklep internetowy Radmar wyposażyliśmy w doskonałej jakości, niezawodne i nowoczesne produkty, które ułatwiają życie i pomagają chorym osobom w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 11.12.2012
Laserdent w Łodzi to gabinet stomatologiczny świadczący usługi z zakresu leczenia zębów, kanałowego leczenia uzębienia, wstawiania implantów, a także protetyki. To, co odróżnia Laserdent od konkurencyjnych gabinetów, jest przede wszystkim borowanie zębów przy pomocy lasera. Dzięki temu nie będziesz odczuwał bólu podczas zabiegu dentystycznego, a dokładność jest na tyle duża, że śmiało można zastąpić tradycyjne wiertła. Lekarz stomatolog zdiagnozuje przed zabiegiem wszelkie ubytki dzięki RTG pantomograficznym.
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 06.03.2015
Nasza Agencja Eventów Medycznych działa na rynku już od kilku lat, w trakcie których udało nam się przeprowadzić ponad 200 akcji zakończonych pełnym sukcesem. Zajmujemy się tym kompleksowo i zawsze jesteśmy gotowi stawić czoła przeciwnościom, dzięki czemu nic nas nie zaskakuje. Jeśli połączymy to ze współpracą z ponad 1300 lekarzami, pielęgniarkami i specjalistami, możemy dać gwarancję, że nasze eventy zawsze będą zakończone sukcesem. Skupiamy się w nich na osiągnięciu celu stawianego przez klienta, a także na maksymalizacji korzyści dla samych pacjentów.
Więcej o firmie: Marketing medyczny
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 01.12.2019
Początkiem działalności placówki SalveMedica były gabinety Salve, założone w 1993r. przez dwóch lekarzy. Można w nich było skorzystać ze specjalistycznych usług medycznych oraz leczyć się przy pomocy najnowszych technologii, i to bez długiego oczekiwania w kolejce. Z czasem, kiedy zauważono coraz większy problem z bezpłodnością u par, działalność rozszerzono również o diagnostykę i leczenie tej przypadłości. Natomiast w roku 2001 założycielka i działaczka społeczna, dała początek firmie Medica, której głównym zadaniem jest profilaktyka dla kobiet w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi.
Więcej o firmie: Kardiolog łódź, Dietetyk, Gastrolog
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 17.07.2015
Dostarczenie organizmowi witaminy D jest bardzo ważne, ponieważ ma ona wpływ na pracę mięśni, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a także wpływa na poprawę samopoczucia. Nazywa się ją "witaminą słońca, ponieważ wytwarzana jest przez słońce od maja do końca lata. Promienie słoneczne w innych miesiącach nie spełniają warunków koniecznych do produkcji tej witaminy, dlatego sami musimy o to zadbać. Pomóc może odpowiednia dieta, jednak łatwiej osiągnąć cel przy pomocy suplementacji VITA buer D3. Jedna kapsułka suplementu zawiera dobowe zapotrzebowanie na witaminę D.