Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 06.12.2017
Jeśli na wakacje wybierasz się nad nasz rodzimy Bałtyk, zapraszamy do naszego trzygwiazdkowego hotelu położonego w jednym z najpiękniejszych miejsc polskiego wybrzeża, w jednym z najmodniejszych nadbałtyckich kurortów – w Jastrzębiej Górze. Plaża od naszego hotelu jest oddalona zaledwie o 100 metrów. Oferujemy komfortowy i niezapomniany wypoczynek w wygodnie urządzonych pokojach z własnymi łazienkami, TV i mobilnym Internetem, wspaniałą kuchnię i gościnną atmosferę. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 14.06.2015
Nasz klub fitness działa na terenie Łodzi, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres zestawów ćwiczeń, które zostały specjalnie przygotowane przez naszych specjalistów, instruktorów. Oferujemy między innymi zestawy ćwiczeń dla osób początkujących, średniozaawansowanych czy zaawansowanych, które pozwalają na zadbanie o modelowanie sylwetki, pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu czy poprawienie wydolności, kondycji. Na terenie naszego klubu działa również kompleksowo wyposażona siłownia.
Więcej o firmie: Squash, Klub Fitness
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 18.06.2018
W tym sklepie zamówisz przez Internet odzież, której została stworzona do trenowania sztuk walki. Produkty oferowane przez tę firmę są najwyższej jakości, o czym świadczy jej współpraca z wieloma klubami sportowymi w całej Polsce, w których również można zakupić ich produkty. Jeżeli uprawiasz jakąś sztukę walki, tutaj znajdziesz ofertę, która zapewni Ci wybór dostosowany do Twoich potrzeb, czyli do charakterystyki uprawianego przez Ciebie sportu.
Brak obrazka

TUI Centrum podróży

Dodano: 13.06.2015
W 1996 roku powstało Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi, na ulicy Piotrowskiej, natomiast oddział TUI Centrum Podróży został otwarty w 2003 roku przy al. Piłsudskiego. Jego położenie znajduje się w bardzo korzystnym miejscu, ponieważ jest to finansowe centrum miasta, natomiast naprzeciw biura jest duży parking. Firma oferuje podróże współpracując tylko z najbezpieczniejszymi touroperatorami, którzy spełniają wymogi polskiego prawa zapewniając wysokie bezpieczeństwo wyjazdu. W ofercie znajduje się ponad 30 touroperatorów w Polsce, a także wybranych zagranicznych.