Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Przemysł i gospodarka

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 05.12.2017
Firma Galvanopartners zajmuje się projektowaniem technologii dla zakładów galwanizerskich. Firma oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań jeżeli chodzi o poszczególne procesy obróbki powierzchniowej metali. Firma Galvanopartners jest również oficjalnym dystrybutorem wielu renomowanych producentów rozwiązań dla firm galwanizerskich. W swojej ofercie ma ona całą gamę urządzeń takich jak pompy, wirówki, czy filtry, a także precyzyjne urządzenie sterujące i dozujące. Firma stawia na wysoka jakość i niezawodność swoich rozwiązań, a także oferuje możliwość kontroli procesów poprzez wykonywanie analiz laboratoryjnych sprawdzających działanie procesów technologicznych.
Więcej o firmie: Złocenie
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
W naszej firmie zapewniamy zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi w ramach produkowania wysokiej jakości wyrobów z drutu. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych zamówień sprawnie i terminowo. Jednocześnie posiadając nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić takie wyroby, które spełniają surowe normy produkowania. Oferujemy również wykonanie poszczególnych wyrobów z drutu w ramach szerokiego asortymentu różnych typów wyrobów.
Brak obrazka

Printor

Dodano: 03.04.2013
Postęp technologiczny, jaki przyszło nam obserwować, jest niezwykle imponujący. Nasza firma już od 25 lat stara się być na bieżąco z wszelkimi nowinkami technicznymi, dzięki czemu wypracowaliśmy umiejętności tworzenia różnorodnych systemów elektronicznych. Podstawą naszej działalności jest produkcja obwodów drukowanych i montaż elektroniczny. Zajmują się produkcją podzespołów elektronicznych, które spełniają wszelkie normy i standardy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze jesteśmy konkurencyjni na rynkach międzynarodowych.
Brak obrazka

Soldar

Dodano: 14.03.2016
Firma Soldar to lider polskiego rynku energii solarnej. Zajmujemy się tą działalnością od sześciu lata. Nasza specjalizacja to instalacje fotowoltaiczne. Paramy się wykonywaniem różnego typu instalacji dla domów oraz dla obiektów przemysłowych. Jeśli zdecydujecie się na instalacje tego typu to jesteśmy w stanie zapewnić Wam kompleksową obsługę w której skład wchodzi montaż, projektowanie, transportowanie a także serwisowanie. Służymy fachową pomocą na każdym etapie działania. Możecie spokojnie zaufać naszym kompetencjom.