Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Samochody używane w Łodzi

Strona Landcar

Landcar

Dodano: 14.02.2017
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży jako autoryzowany dystrybutor pojazdów marki Kia. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku, na którym działamy już od 1994 roku pozwala nam zapewnić naszym klientom również realizowanie usług związanych z obsługiwaniem flot pojazdów, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić sprawnie realizowany program flotowy, który obsługiwany jest przez zespół doświadczonych specjalistów dla firm z różnych branż.

Samochody używane Łódź

Nasza firma działa na rynku realizowania profesjonalnych usług związanych ze sprzedażą samochodów marki Kia. Będąc na rynku autoryzowanym dystrybutorem jesteśmy w stanie zapewnić sprzedaż samochodów w ramach dopasowanych do oczekiwań naszych klientów rozwiązań. 

Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić zarówno nowe a także samochody używane, co pozwala na zapewnienie modeli samochodów w szerokim asortymencie. 

Nasza firma jest w stanie zapewnić również fachową obsługę zarówno w ramach realizowania profesjonalnych usług przy sprzedaży a jednocześnie w zakresie obsługi naszych klientów po sprzedaży. 

Nasza firma obsługuje zarówno klientów firmowych, którym możemy zapewnić sprzedaż oraz obsługę samochodów na potrzeby budowania flot pojazdów a jednocześnie oferujemy samochody dopasowane do oczekiwań klientów indywidualnych. 

W naszej firmie oferujemy również obsługę zarówno w ramach gwarancji a także po gwarancjach, gdzie możemy zapewnić między innymi sprawne realizowanie serwisowania samochodów. 
Landcar
Adres:
Rzgowska 357
WWW:
Kod:
93-338
E-mail:
sprzedaz.landcar@kiamotors.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
797710990
Tel. kom.:
797710990

Jak dojechać do firmy Landcar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Monsters

Monsters

Dodano: 19.06.2018
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług na rynku transportu osób, na którym posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług przez...
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 24.11.2015

W naszej szkole nauki jazdy działającejna terenie Łodzi nacisk kładziemy na komfortowe warunki ibezstresowy przebieg szkoleń. Zajęcia teoretyczne jak i...

Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 01.05.2019
Szkoła First Drive to ośrodek szkolenia kierowców stosujący innowacyjne metody nauki jazdy. First Drive zlokalizowany jest w Łodzi i jako jedyna szkoła jazdy w tym mieście do dyspozycji...
Strona Licki

Licki

Dodano: 03.01.2021
Można powiedzieć, że Licki we wszystkich możliwych porównaniach z ofertą jej konkurencji wypada najlepiej. Dlaczego ? Nie wątpliwie przyczynia się do tego wysoka dbałość o każdego klienta,...