Proszę czekać...
zamknij
Portal świadomych przedsiębiorców

Firmy w kategoriach

Interesujące kominki z płaszczem wodnym

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.09.2020
Wygoda obsługi czy klimatyczny kominek - nie musisz wybieraćKominki hybrydowe mogą być zasilane przy pomocy automatycznych podajników paliwa typu pellet. To rozwiązanie, w połączeniu z samoczynnym rozpalaniem, czyszczeniem, a nawet zdalnym sterowaniem, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Jednak dzięki kompaktowym, wymiennym wkładom zawsze można rozpalić w kominku drewnem i cieszyć się kojącym widokiem oraz odgłosami trzeszczących polan.Czerpiąc z tradycji patrzymy w przyszłośćFirma Iwona Pellets ma dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji kominków hybrydowych, do 2014 r. działając w ramach związanej z branżą grupy IWONA. W Rąbieniu AB pod Łodzią znajduje się salon firmowy, w którym klienci mogą przetestować kilka kominków.

Kominek z płaszczem wodnym

Kominek z płaszczem wodnym na pellet i drewno, dostępny w ofercie Iwona Pellets, jest połączeniem tradycyjnego kotła oraz kominka. W związku z tym stanowi źródło ciepła, element dekoracyjny pomieszczenia, jak i zapewnia podgrzewanie wody.

Kominki z płaszczem wodnym wyposażone są w wygodny system rozpalania oraz regulacji porcji paliwa. Ponadto posiadają opcję automatycznego czyszczenia paleniska, co pozwala na pracę bez konieczności wybierania popiołu. Można w nich palić zarówno drewnem, jak i pelletem, dzięki czemu uznawane są za rozwiązanie ekologiczne. Wyposażone są w termostat pokojowy oraz programator tygodniowy, który umożliwia dostosowanie temperatury w pokoju na wybraną godzinę. 

Kominek z płaszczem wodnym posiada praktyczny i wygodny panel do sterowania, który jest prosty w obsłudze. Kominkiem można również zarządzać za pomocą telefonu lub internetu. Użytkownikowi pozostaje wyłącznie uzupełnienie zasobnika pelletem i włączenie przycisku startowego. Reszta zadań przebiega automatycznie.

Dostępny w asortymencie sklepu Iwona Pellets kominek z płaszczem wodnym, współpracuje z klasyczną instalacją C.O, zachowując jednocześnie wszystkie atuty tradycyjnego kominka. To oznacza, że podgrzewa wodę, która zasila instalację centralnego ogrzewania, a także utrzymuje stałą temperaturę w całym domu przez okres grzewczy. 

W kominku z płaszczem wodnym można palić zarówno drewnem, jak i pelletem. W ten sposób łączy w sobie dwa urządzenia (więcej: https://iwonapellets.pl/kategorie/kominki-na-pellet-i-drewno-z-plaszczem-wodnym-aqua). Jest jednocześnie kotłem na pellet, jak i dekoracyjnym kominkiem. Posiada automatyczny system rozpalania i dozowania paliwa, a także zautomatyzowany system czyszczenia, który umożliwia pracę urządzenia bez usuwania popiołu. 
Niewątpliwym atutem kominka jest jego nowoczesny, minimalistyczny design, dzięki czemu świetnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Istnieje również możliwość wykonania zabudowy na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu odbiorca zyskuje dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje. Kominek wykonany jest z solidnych i trwałych materiałów.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 17.10.2016

Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania w zakresie przygotowania hal stalowych. Posiadamy doświadczenie na rynku pozwala nam wykonać najwyższej jakości, nowoczesne hale...

Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 14.04.2013
Riwal to uznany partner w dziedzinie podnośników, ładowarek i podestów ruchomych. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych maszyn najlepszych marek, ale przede wszystkich ich wynajem do...
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 10.08.2016

Firma Wapol to ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Oferujemy najwyższej jakości wykładziny PVC i dywanowe. Ponadto, mamy w ofercie luksusowe płytki winylowe, wykładziny sportowe i betony...

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 18.11.2014
Zapewne korzystając z oferty firmy, która zapewnia wykonanie posadzek przemysłowych i sportowych zwracamy uwagę na jej jakość usług. Najwyższy poziom jakości zapewnia firma Pulako, która...